Nowość Mahilele Ukulele soprano WIOSNA 3.0 mahoń Zobacz większy

Mahilele Ukulele soprano WIOSNA 3.0 mahoń

307,00 zł brutto

ML3-MGBF

Nowy

Wiosenne Mahilele, ver. 3.0!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Ukulele Mahilele, to bardzo solidny, czarnego koloru korpus (tył oraz boki) wykonany z ABS (tworzywo sztuczne cechujące się wysoką twardością oraz odpornością na zarysowania), płyta przednia z wysokiej jakości sklejki oraz cała paleta barw, które ucieszą każde oko, a jednocześnie pozostawią naturalny rysunek drewna. 

Laserowo zdobiona płyta przednia: motyw WIOSNA.

Świetna akcja strun, dobra intonacja, duża (jak na soprano) ilość progów (15) i mocne, głębokie brzmienie, a wszystko to w świetnej cenie! 

Wersja 3.0 od poprzedniej różni się kilkoma szczegółami, m.in. progami wyraźnie odznaczającymi się od podstrunnicy (w srebnym kolorze), bardzo solidnym gryfem z wysokoje jakość ABS czy główką gryfu. 

Specyfikacja:

  • przód - sklejka mahoniowa;
  • tył oraz boki - odlew z tworzywa sztucznego ABS (czarny);
  • gryf - odlew ABS;
  • progi (15) oraz podstrunnica z ABS, zintegrowane;
  • struny - Aquila NylGut;
  • klucze - typu gitarowego otwarte;
  • długość całkowita - 540 mm;
  • lekki gigbag (pokrowiec) - w komplecie

Made in China.

Pokrowiec w zestawie brak
Płyta przednia Sklejka
Oceń 
2016-09-28

Zawsze i wszędzie

Jest głośne, starannie wykonane i mobilne. Długo trzyma strój, stroi NA PROGACH i ma bardzo niską akcję strun, więc gra się bardzo wygodnie. Moje uku przeżyło tygodniowy spływ, granie na plaży i kilkudniową wędrówkę po górach. Jego plastikowa konstrukcja sprawia, że nie muszę się martwić o potencjalne pęknięcie albo zmianę temperatur/wilgotności. Jednocześnie nie ma perfidnie plastikowego brzmienia - podoba się ono zarówno mnie, jak i ludziom, którzy je słyszą. Szczerze mówiąc nie dostrzegam wad w tym instrumencie - szczególnie nie za tą cenę. Od momentu rozpakowania zmieniło się w nim jedno - starła się farba z progów mających kontakt z moimi dłońmi ;) Jeśli więc ktoś szuka solidnego ukulele na początek albo takiego, które będzie mógł zabrać wszędzie i nie kosztującego fortuny, to serdecznie polecam.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Mahilele Ukulele soprano WIOSNA 3.0 mahoń

Mahilele Ukulele soprano WIOSNA 3.0 mahoń

Wiosenne Mahilele, ver. 3.0!

30 innych produktów w tej samej kategorii: